30 06 2011

ORMAN, Rüyada orman görmek

Rüyada orman görmek, feyiz ve berekete yorumlanır. Bir ormanda bulunduğunu ve yolunu kaybedip çıkamadığını görmek, kendisine verilen zor işi yapmaya çalıştığına, fakat bir takım engellerle karşılaşacağına işarettir. Eğer yolunu bulup da ormandan çıkabilirse, işlerinin yolunda devam edeceğine delalet eder.
 

Ormanda görevlisine sarmaşıklar sarılmış büyük ağaçlar görmek, kendisinden bir takım iyilikler bekleyen insanların bulunduğuna delildir. Ormanda vahşi hayvanlara rastladığını ve onların kendisine hücum ettiklerini görmek, bir takım kıskanç kimselerin aleyhinde çalıştıklarına delildir. Vahşi hayvanların kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar göreceğine, hiçbir şey yapmadan önünden kaçıp uzaklaştıklarını görmek ise, bunların kendisine zararı dokunmayacağına delalet eder. Eğer yolunu bulup da ormandan çıkabilirse, işlerinin yolunda devam edeceğine delalet eder.
 

Rüyada bir ormanın içinde olduğunuzu görmek, iş hayatınızda bir zorluk içinde olduğunuza yorumlanır. Ormandan çıktığınızı görmek, o zorlukların ortadan kalkacağına delalet eder. Bir ormanda kaybolduğunu görmek, işlerinizde çıkar bir yol aradığınıza işarettir. Ormanda vahşi hayvanların üzerine saldırdığını görmek, iş hayatında rakiplerinin ve düşmanlarının bulunduğuna işarettir.
 İçinde ulu ağaçların boy verdiği bir orman görmek, korku ve şiddete
delâlet eder. Ağaçlarının dallarında yeşil yapraklar ve çiçekler olan ormanı görmek,
zenginliğe, hayır ve berekete, kerem sahibi bir kimseye ve rızka delâlet eder.

 

3208
0
0

Rüyalarınızı Alttaki Kutuya Yazın Yorumlayalım.

YORUM FORMU

Yorum Yaz